AIDA32

Ücretsiz benchmarking programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma UP
Win32 platformlarında çalışan profesyonel bir sistem bilgisi, diagnostic ve benchamrking programı olan AIDA32 ile anakartınız ve ona bağlı olan donanımlar hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

Win32 platformlarında çalışan profesyonel bir sistem bilgisi, diagnostic ve benchmarking programı olan  AIDA32 ile ana kartınız ve ona bağlı olan donanımlar hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

AIDA32 programı ücretsiz bir yazılım olup basit arayüzü ile  kullanımı da çok kolay. Bilgisayarınız da yüklü bulunan Windows bileşenler hakkında bilgi sunmanın yanı sıra, işlemci, sabit disk, CD/DVD ROM, AGP/PCI/PCI Express yuvaları, klavye, fare, yazıcı, ağ kartı gibi donanımlar hakkında detaylı bilgi veren yazılımı, kullandıkları sistem hakkında bilgi edinmek isteyenlere ve deneyimli kullanıcılar çok beğenecek.
 
AIDA32 programı setup kurulumu gerektirmiyor sitemizden indirdiğiniz programa çift tıklayarak hemen kullanıma geçebiliyorsunuz ve  ekranda gösterdiği bilgileri HTML, CSV ve XML formatlarında bir doküman halin de veri olarak da kayıt altına alabiliyorsunuz
AIDA 32 son versiyonu olan 3.94.2 ile son final versiyonudur.
 
Daha Fazla Göster
AIDA32 indir